Cariera

Responsabilitati:
• Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie.
• Executa reparatia pe baza devizului si urmareste finalizarea ei.
• Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua EVW
Holding;
• Intretine curatenia la locul de munca.

Cerinte:
• Certificat de calificare in meseria de mecanic auto (atestat profesional sau diploma in domeniu).
• Minimum 1 an experienta in lucrari de reparatii mecanica autoutilitare.
• Cunostinte de diagnoza si control.
• Abilitati de lucru individual si in echipa.

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv.
• Servicii medicale si asigurare de sanatate.
• Transport asigurat.
• Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala.
• Traininguri periodice.
• Mediu de lucru profesionist.

CV-urile pot fi trimise și pe adresa de email hr@evwholding.ro, cu mentiunea postului pentru care aplicati.